ثبت درخواست مرخصی و تردد فراموش شده از ابتدای نوروز

پیرو بخشنامه شماره 155/75124 مورخ  1400/4/8 در خصوص نحوه استفاده از مرخصی تشویقی به استحضار می رساند کلیه درخواست های مرخصی استحقاقی بایستی به گونه ای باشد که برای هر روز کاری، یک درخواست جداگانه ثبت شود.(حتی برای چند روز متوالی هم باید به تعداد آن روزها یکی یکی درخواست استحقاقی ثبت شود) در غیر این صورت امکان تبدیل اتوماتیک مرخصی های استحقاقی به تشویقی وجود ندارد. و از آنجایی که بسیاری از همکاران این قاعده را جهت ثبت مرخصی استحقاقی ایام نوروز 1400 رعایت نکرده اند در حال حاضر امکان تبدیل مرخصی استحقاقی آنها به تشویقی وجود ندارد لذا :

  1.  آخرین مهلت اصلاح و ثبت درخواست ها، در بازه زمانی 1400/05/17 لغایت 1400/05/23 خواهد بود و همکاران محترم می توانند درخواست های قبلی خود را حذف و نسبت به ثبت مجدد درخواست مرخصی در ایام نوروز اقدام نمایند. 
  2. آخرین مهلت تایید یا رد درخواست ها توسط مدیران نیز تا پایان روز 1400/06/01 خواهد بود .

نکات بسیار مهم : 

  • تنها درخواست هایی که در بازه زمانی 1 تا 13 فرودین تا  سقف 4 روز کاری ثبت شده باشند تبدیل به تشویقی خواهند شد
  • برای روز تعطیل رسمی و تعطیل شیفت به هیچ عنوان درخواست مرخصی ثبت نشود و در صورت وارد کردن آن موارد را حذف نمایید.
  •  بازه زمانی ثبت و اصلاح درخواست در سامانه حضور و غیاب در این فرصت زمانی تخصیص داده شده موقتا از ابتدای فروردین ماه 1400 فعال خواهد بود. لذا خواهشمند است کلیه درخواست های خود از ابتدای فروردین را بررسی و جهت ثبت اقدام نمایید و در صورت باقی ماندن درخواست ها در کارتابل مدیران  این موضوع را حتما پیگیری نماینددر غیر این صورت  کلیه مواردی که در این بازه ثبت نشده باشد غیبت باقی مانده و کسر از حقوق لحاظ خواهد شد. 
  • بازه زمانی ثبت درخواست در سامانه حضور و غیاب اعم از : ( انواع مرخصی، ماموریت ها و ترددهای فراموش شده)  از 1400/06/01 به حداکثر دو ماه بعد از روز درخواست برگشت داده خواهد شد.


سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد