نشست صميمي اعضاي شوراي مركزي كانون فرهنگي كارمندان با مديركل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

به گزارش كميسيون ارتباطات فرهنگي شوراي صنفي کارمندان، نشست صميمي اعضاي شوراي مركزي كانون فرهنگي اجتماعي كارمندان با دكترسيد عباس احمدي مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در تاريخ 8 شهريور ماه 1400 راس ساعت 08:30 در محل دفتر مديركل برگزار گرديد.

 ابتداخانم مهندس لمياء فارسي دبير كانون فرهنگي و اجتماعي كارمندان دانشگاه تهران به تشریح اهداف، برنامه و رسالت ‌کانون‌ فرهنگی اجتماعي كارمندان پرداختند و درخواست موارد ضروري براي تشكيل و ادامه راه كانون را خواستار شدند.  

در ادامه این جلسه تك تك اعضاي شوراي مركزي ضمن معرفي خود به بیان نقطه نظرات، دیدگاه‌ها و درخواست‌های خود در رابطه با مسائل و مشكلات پيش رو و تاكيد برحمايت مادي و معنوي اداره كل فرهنگي و اجتماعي شدند.

دکتر سیدعباس احمدی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در ادامه نشست صميمي گفت: همواره مشکلات، دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی براي جايابي و تحويل اتاق و نيازهاي مستقل براي هركانون وجود دارد كه انشالله با پيگيري مستمر و بررسي‌هاي لازم نسبت به رفع نيازها، اقدام خواهيم كرد.

ايشان پايداري كانون فرهنگي و اجتماعي كارمندان را ارزشمند خواند و بر ادامه فعاليت به صورت قاطعانه تاكيد ورزيد.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران تاکید کرد: مستندسازی پس از برگزاری برنامه‌ها در كانون باید صورت گیرد چرا که گزارش‌های کوتاه و تفصیلی برنامه‌ها مفید و سودمند خواهد بود. مستند سازي بر كيفيت كار كانون و ادامه راه، تاثير بسزايي خواهد داشت. و در بحث به اصطلاح «مجازی شدن» در دوره متفاوت کرونایی فرصتی است که به گروه‌ها و نهادها مهیا کرده و عموم جامعه این موضوع را پذیرفتند و همچنين بر ادامه راه كانون و حمايت اداره كل تاكيد ورزيدند.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد