بخشنامه نحوه حضور كاركنان از تاريخ 1400/07/03 با توجه به وضعيت نارنجي شهر تهران

پيرو بخشنامه شماره ۷۹۸۱۲/‏۱۵۵ مورخ ۱۴/‏۰۴/‏۱۴۰۰‬ و با توجه به قرار گرفتن شهر تهران در وضعيت نارنجي، نحوه حضور كاركنان از تاريخ ۳ مهر ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوي به شرح ذيل اعلام مي‌گردد:

۱) كليه مديران محترم دانشگاه اعم از مديران ستادي و رؤساي پرديس‌ها و معاونين، رؤساي دانشكده‌ها و معاونين، مديران گروه‌ها و رؤساي ادارات موظف به حضور و نظارت بر فعاليت‌هاي پرسنل واحد خود مي‌باشند.

۲) رؤسا و معاونين اداري و مالي واحدها ترتيبي اتخاذ نمايند تا امور و فعاليت‌هاي واحد، با دو سوم حضور فيزيكي كارمندان و يك سوم به صورت دور كار با شرايط زير انجام گيرد:

الف) كاركنان بيش از ۵۵ سال سن، افراد داراي بيماري‌هاي زمينه‌اي خاص يا آسيب پذير و مادران داراي فرزند زير ۶ سال در اولويت استفاده از دوركاري مي‌باشند.

ب) آن دسته از افرادي كه با موافقت مدير مربوطه از طريق دوركاري وظايف خود را انجام مي‌دهند، بايستي دوركاري خود را به صورت روزانه از طريق سامانه ثبت و مدير در صورت موافقت تأييد نمايد. در صورت عدم تأييد مدير، غيبت منظور خواهد شد.

ج) ساعت كاري افرادي كه ملزم به حضور يا به صورت نوبتي در محل كار مي‌باشند در كليه شيفت‌ها بر اساس روال قبل و بدون تغيير مي‌باشد.

د) نحوه حضور ساير كاركنان در واحدهاي غير از استان تهران بر اساس رنگ وضعيت شهر مي‌باشد.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد