سرپرست دانشگاه تهران با کارمندان روشندل دانشگاه تهران دیدار کرد

دکتر سیدمحمد مقیمی، سرپرست دانشگاه تهران، به مناسبت «هفته جهانی نابینایان» در نشستی صمیمانه با کارکنان روشندل دانشگاه تهران دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار (۲۴ مهرماه) که دکتر احمد نوحه‌گر، معاون اداری و مالی و تعدادی از کارکنان روشندل دانشگاه حضور داشتند، دکتر مقیمی، سرپرست دانشگاه تهران، ضمن گرامی‌داشت هفته جهانی نابینایان با بیان اینکه روشندلان مایه افتخار ما و دانشگاه تهران هستند، گفت: «بسیار خشنودم که در این جلسه در خدمت کارکنان خدوم روشندل دانشگاه می‌باشم. تلاش‌ها و همت عزیزان کم‌بینا و نابینایی که جزو کارکنان و یا دانشجویان دانشگاه تهران هستند، ستودنی و مایه افتخار است».
وی با اشاره به اینکه کارکنان روشندل، سرمایه‌های انسانی و در عین حال معنوی دانشگاه هستند‌، خاطرنشان کرد: «روشندلان اگر چه از نعمت ظاهری بینایی محروم‌اند، اما خداوند نعمت‌های باطنی روشن و بصیرت درونی را به آنها اعطا می‌کند که می‌تواند راهگشای بسیار مهمی در زندگی شخصی و اجتماعی آنان باشد».
دکتر مقیمی در ادامه اظهار کرد: «دانشگاه تهران در کنار کارکنان عادی، کارکنان روشندلی دارد که بررسی‌ها مشخص کرده بهره‌وری آنها در بسیاری از موارد بیشتر و به‌طور کلی در سطح کارکنان خوب سازمان است و این نشان می‌دهد که محدودیت ظاهری، مانع خدمت این عزیزان نشده است».
سرپرست دانشگاه تهران تصریح کرد: «دانشگاه باید قدر این عزیزان را بداند و تلاش کند تا محیط مناسبی برای زیست اداری و کاری آنها فراهم آورد و با رفع برخی از محدودیت‌ها برای حضور بهتر آنها در دانشگاه بکوشد. من درخواست دارم تا در این جلسه نابینایان عزیز مشکلات و دغدغه‌هایی را که با آنها مواجه‌اند را بازگو کنند، قطعاً این مباحث مطروحه مورد بررسی قرار می‌گیرد و تا جایی که امکان دارد و ضوابط و مقررات نیز اجازه دهد، برای رفع آنها و ایجاد شرایط مساعدتر تلاش خواهیم کرد».
در ادامه، کارکنان روشندل دانشگاه به ارائه مشکلات و درخواست‌های خود پرداختند که مقرر شد مباحث مطروحه طی درخواستی به رئیس دانشگاه تهران ارائه شود. همچنین در پایان این دیدار، لوح تقدیر و هدایایی از سوی رئیس دانشگاه تهران به کارکنان روشندل اعطا شد.

 سایر مطالب خبری:
سخنراني رئيس شوراي صنفي كارمندان دانشگاه تهران در حضور رئيس جمهور و وزيران درمراسم آغاز سال تحصيلي 1400
آخرین مهلت ارسال مدارک ارتقاء رتبه شغلی کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادمعین در سال ۱۴۰۰
بخشنامه ثبت نام دوره های آموزشی کارکنان شش ماه دوم سال ۱۴۰۰
برای اولین بار در کشور نماینده کارمندان نیز در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و مراکز فناوری در حضور ریاست جمهوری در دانشگاه تهران سخنرانی نمود.
درخواست شورای صنفی کارمندان دانشگاه های دولتی کشور از وزیر محترم علوم ،تحقیقات و فناوری برای سخنرانی نماینده کارمندان در مراسم آغاز سال تحصیلی 1400 دانشگاه تهراننظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد