بخشنامه نحوه حضور كاركنان در ايام نوروز 1401

به اطلاع مي‌رساند در اجراي تبصره ۱ ماده ۵۵ آئين نامه استخدامي از تاريخ ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ لغايت ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ جمعاً به مدت پنج روز به صورت مرخصي تشويقي لحاظ خواهد شد. لذا ضروري است:

  • همكاران محترم نسبت به ثبت درخواست مرخصي استحقاقي،"به ازاي هر روز يك درخواست جداگانه"، اقدام نمايند. اين درخواست‌ها به صورت سيستمي به مرخصي تشويقي تبديل خواهد شد. در صورتي كه درخواستي ثبت نشده باشد سيستم به صورت خودكار غيبت لحاظ خواهد نمود. براي يادآوري درخواست‌هايي كه به صورت چند روز متوالي ثبت شوند قابل تبديل به تشويقي نخواهند بود.
  • همكاران محترم حفاظت فيزيكي كه به صورت شيفتي، در اين ايام در محل كار حضور دارند مي‌توانند با هماهنگي در ايام تابستان از اين مرخصي تشويقي استفاده نمايند.
  • لازم به ذكر است مطابق بخشنامه ۱۵۵/۳۲۷۸۱۵ مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ ثبت دوركاري براي همكاران واجد شرايط مندرج در بخشنامه ذكر شده تا تاريخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ مورد تأييد مي‌باشد و حضور كليه همكاران از تاريخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ (اولين روز كاري) خواهد بود.

در پايان لازم مي‌دانم از طرف خود و همكاران اداره كل منابع انساني پيشاپيش حلول سال نو و بهار پرطراوت را به خانواده بزرگ دانشگاه تهران تبريك و تهنيت عرض نموده، سالي همراه با سلامتي و سرشار از بركت و معنويت را از درگاه خداوند سبحان براي شما آرزو نمائيم.

رسول حسيني هاشم زاده

مدير كل منابع انساني دانشگاه تهرانسایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد