بخشنامه تسهیلات اقامتی اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه - بهار سال۱۴۰۱

اداره کل امور رفاهی دانشگاه برای ایام بهار ۱۴۰۱ از تاریخ ۱۷/‏۰۲/‏۱۴۰۱‬ لغایت ۲۰/‏۳/‏۱۴۰۱‬‌‌‌‌‌‌‌ آماده ارائه تسهیلات اقامتی و رفاهی به همکاران گرامی دانشگاه و خانواده محترم ایشان می‌باشد. لذا خواهشمند است دستور فرمایند ضمن اطلاع رسانی به اعضای محترم هیأت علمی و غیر هیأت علمی، متقاضیان ارجمند با توجه به تاریخ دوره‌های مشخص شده و مطالعه دقیق شرایط اعلام شده (پیوست نامه) از ساعت ۱۱ صبح روز یک شنبه مورخه ۱۱/‏۰۲/‏۱۴۰۱‬  با مراجعه به سامانه رزرواسیون مراکز اقامتی و امکانات دانشگاه به آدرس: https://reserve.ut.ac.ir و ورود از طریق شناسه احراز هویت سازمانی نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.

لازم به یادآوری است مراکز اقامتی معرفی‌شده تابع اطلاعیه و مصوبات ستاد کرونای کشور بوده و کلیه مراجعه کنندگان و میهمانان مراکز اقامتی ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زمان اقامت و همچنین زمانبندی ممنوعیت سفر می‌باشند.

همکاران محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امکانات و شرایط پذیرش هر یک از مراکز اقامتی به وب سایت اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه تهران به آدرس: refah.ut.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های: ۳۳۴۷۲۴۳۵ - ۳۳۴۷۲۷۱۱ - ۳۳۴۷۲۳۶۰ - کد ۰۱۱ اداره همایش‌های آموزشی و فرهنگی فرح آباد ساری از ساعت ۸ لغایت ۱۷:۳۰ هر روز هفته تماس حاصل فرمایند.

 

شرایط ثبت نام و جدول دوره بهار سال ۱۴۰۱سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد