نشست صمیمی اعضای شورای صنفی کارکنان با رئیس دانشگاه تهران و هیات همراه

به مناسبت روز کارمند و هفته دولت اعضای شورای صنفی کارکنان نشست صمیمی با جناب آقای دکترنیلی رئیس دانشگاه تهران، جناب آقای دکتر یزدانی معاون اداری و مالی و جناب آقای دکتر خضری مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران در تاریخ 1396/6/7 از ساعت 13:30لغایت 16 در محل اتاق شورای سازمان مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

این جلسه پس از تلاوت قرآن و خوش آمد گویی سرکار خانم دکتر حبیبی به همکاران و تبریک روز کارمند آغاز شد.

ایشان همچنین اعلام داشتند از این پس نماینده کانون بازنشستگان سرکار خانم هراتی نیز در جلسات حضور خواهند داشت.

سپس جناب آقای نایبی، گزارشی از امور انجام و پیگیری شده توسط شورای مرکزی را ارائه نمودند.

 1. یارانه بیمه تکمیلی هر 6 ماه یکبار پرداخت می شود اگر چه نسبت به مقدار و.چگونگی پرداخت آن نظرات و پیشنهاداتی خواهیم داشت
 2. پیگیری تبدیل وضعیت همکاران قرارداد معین که تاکنون از طریق معاونت اداری و مالی دانشگاه صورت گرفته، عملی نشده است.
 3. جشنواره انتخاب کارمند نمونه و روز کارمند امسال تاکنون با وجود بازنگری در آیین نامه و موافقت ریاست محترم دانشگاه برگزار نشده و منتظر تایید هیات اجرایی هستیم
 4. منتظر تشکیل اداره رفاه هستیم تا امور رفاهی و مطالبات همکاران پیگیری گردد .
 5. پیشنهاداتی جهت ارائه راهکار هایی برای عدم قطع رابطه بیمه شدگان تامین اجتماعی با دانشگاه ارائه شده است تا رابطه این گروه از همکاران همچنان با دانشگاه تهران حفظ گردد.
 6. پرداخت سختي کار به واحدها واگذار گردیده که مقدار آن ناچیز و در تشخیص آن نیز ابهاماتی هست که پیگیری در حال انجام است
 7. تقاضا داریم تا ذخیره مرخصی ها در دانشگاه طبق قانون رعایت گردد.

سپس جناب مهندس نوروزی به بیان اهم مسایل و مشکلات همکاران پرداختند که از جمله می توان به ناخرسندی از نظام ارزیابی، و آموزش های کارکنان و ساختار جدید ، عدم اعمال مدارک، عدم عنایت برخی واحدهای دانشگاه به حضور و پیگیری همکاران شورای صنفی، پیشنهاد حضور یک نفر نماینده کارکنان در جلسه هیأت اجرایی، بحث همسان سازی حقوق کارکنان قراردادی و قرارداد خدماتی میتوان اشاره کرد.

جناب آقای دکتر محمود نیلی احمد آبادی رئیس دانشگاه تهران به مدت 30 دقیقه به مسائل مطرح شده پاسخ گفتند که اهم بیانات ایشان شامل موارد ذیل می باشد

 1. ایشان ضمن تاکید بر ایجاد تفاهم و فضای اخلاقی در دانشگاه و حفظ منافع دانشگاه در همه حال، به توجه به منافع کارکنان تاکید کردند. ایشان اظهار داشتند که ما در دانشگاه بشدت انضباط مالی را دنبال می کنیم و هزینه ها را به حداقل می رسانیم.
 2. در مورد آیین نامه ارتقای کارکنان، تاکید بر توانایی ها است نه مدرک گرایی. پیگیر کار متقاضیان 2 رتبه ای هم هستیم
 3. در صدر ایجاد مرکز آموزش کارکنان هستیم که بطور حرفه ای به تخصصی تر شدن و اخلاقی تر شدن نظام دانشگاهی تاکید کند نه فقط مدرک گرایی.
 4. نظام ارزیابی از این پس تلاش میشود تا علمی تر و بر اساس نظر ارباب رجوع نیز انجام شود و تشویقی باشد برای استفاده از همه توان کارکنان

ایشان از کارکنان دانشگاه درخواست نمودند تا دستورالعمل های پخته و کاربردی برای بخش های مختلف دانشگاه ارائه کنند و ایده های جذاب را طرح نمایند .                         

در پایان آقای دکتر یزدانی به سوالات همکاران و ابهاماتی در خصوص ارزیابی و مسایل ديگر پاسخ و گفتند که پس از پیگیری ها، نظر هیات اجرایی به اطلاع همکاران خواهد رسید.

 سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد